İzmir Petek Temizleme

İzmir Petek Temizleme Çağrı Merkezi;

444 7 812

İzmir Servis alanında uzman ve eğitimli ekibimizle, İzmir ve tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Petek temizliği ,kullanım yılına bağlı olarak suyun özelliklerine sıcaklığı oksijeni ve kireç oranına göre kapalı devre ısıtma sistemlerinde zamanla çamurlaşma, kireç,kışır,tortu,balçık oluşur.Bu maddelerin ısınma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar ısı ve su sirkülasyonunun sağlıklı bir şekilde yapılamamasından kaynaklanır. Biz İzmir Servis olarak uzman kadromuz ve profosyonel son teknolojik makinalarımız ile kalorifer tesisatınıza zarar vermeyecek özel kimyasallarla ısınma garantisi vererek temizlik ve bakımını yapıyoruz.

İzmir Teknik servis yılların tecrübesi ve vazgeçilmez değerimiz olan kalıteli hizmetimizle İzmir bölgesinde yıllardır mobil ve her ihtiyaca yönelik tam donanımlı servis araçlarımız ile siz sayın müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmeti, yüksek kaliteli olarak ulaştırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en temel ilke edinen, alanında yetkin ve uzman personelimize,  İzmir Servis Çağrı Merkezi numaramız 444 7 812 ile 7 gün 24 saat ulaşabilir,kaliteli hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

 

Top